loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Basic Instinct 2 (2006) HD

Basic Instinct 2 (2006) HD

Everything interesting begins in the mind Mar. 29, 2006 (UK, Germany, Spain, USA) 114 Min. R
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Aktoret

Sharon Stone isCatherine Tramell
Catherine Tramell
David Morrissey isMichael Glass
Michael Glass
Charlotte Rampling isMilena Gardosh
Milena Gardosh
David Thewlis isRoy Washburn
Roy Washburn
Stan Collymore isKevin Franks
Kevin Franks
Indira Varma isDenise Glass
Denise Glass
Hugh Dancy isAdam Towers
Adam Towers
Terence Harvey isHenry Rose
Henry Rose
Jan Chappell isSolicitor
Solicitor

Pershkrimi

Novelistja Katerin Tramel futet përsëri në telashe me ligjin dhe policia i kërkon psikologut Dr. Majkëll Glas të vlerësojë gjendjen e saj mendore. Por përsëri, si agjenti Nik Kuran para tij, dr. Glas përfishet në një lojë joshje nga Tramel.

Loading...
Titulli origjinal Basic Instinct 2
Vleresimi IMDb 4.2 32,186 votes
Vleresimi TMDb 4.5 150 votes
Loading...